2010-05-04

Еден од оние моменти коа ти е мило што имаш блог!!!

Да ова е еден од тие моменти, коа со гордост ќе постираш клипче !!!

Без тупење еве и зашто !!!Голема благодарност до @Elislonce што ми ја напраи вечерта.

4 comments:

 1. jako jakoooo Andy Kaufman fora :)

  ReplyDelete
 2. at first i was like, Report Abuse...
  but then i was like, well, good for her...
  and then i just said, wtf is with the lyrics of the song!?

  ReplyDelete
 3. Ај да сибеш, двапати го глеав дур да ми текне дека се повторува видеото. :D Песната си кине.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...