2010-05-02

Последниот Мохиканец by Heineken

Како ќелавото што свири на рекламата, така јас ќе ви ја свирам An der schönen blauen Donau... Шала на страна ТОП реклама, уште еден WIN за Heineken.
Е мои скопски маркетинг агенции со што ли вие се бавите...


Отидов ја по Хајнекен има утакмица од 14:30...

4 comments:

 1. mnogu me interesira od kade ja vide reklamava za prvpat , ama da bides iskren

  ReplyDelete
 2. http://twitter.com/udumbassnet/status/13236140408
  Повели НАЈИСКРЕН одговор... :)))
  Поздрав

  ReplyDelete
 3. нашите копираат се', ама ЛОШО ГО ПРАВАТ ТОА!

  ReplyDelete
 4. Кај го најде бе постов колку е стар :)
  Инаку да, се живо се копира и генерално и она што ме загрижува МНОООГУ се касни!!!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...