2011-05-06

Секогаш се се врти околу неколку души...

Добар филм за тоа колку се се врти секогаш околу мал број на луѓе, дур ние другите обични смртници си мааме главата како да се снајдеме у животот, т.е. да си го напраиме да ни биде подобар...
5 comments:

 1. Abe nikako da najdam torrent od filmov, na google movies e zabranet za Makedonija. Inace e vrv, i dobi oskar ako ne se lazam nali ovaj :)

  ReplyDelete
 2. Ова Академик масло е, сега има да го најдам и торент и филм и СВА...

  ReplyDelete
 3. http://0.arenabg.com/details.php?id=9699817a386258c1928c0ec219e97e8dab208a49

  link

  ReplyDelete
 4. Тенк ју вери мач!

  ReplyDelete
 5. Тенк ју вери мач!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...