2011-01-30

Тоа е таа ПОРНО екипаФотките се превземени од страницата на фејсбук на MZT SKOPJE и едноставно мораше да се најде на блогот, затоа што тоа е таа ПОРНО екипа:
Уште еднаш браво за момакот што го водеше навивањето низ целата утакмица, мислам дека се вика Панче, пред се затоа што го спречи „дебилниот“ потег на момакот со белиот дукс што проба да натера да се пее „И кој не скока и тој е ши**ар“. Браво што изреагира брзо и повика да не се пее така песната. Мора да го најдам момакот едно интервју да напраиме, го заслужи целиот респект.

Браво ФАМИЛИЈО, така се навива !!!

А за утакмицата нема везе, ќе ги решиме у плејоф. Напред МЗТ!!!

2 comments:

  1. pozdrav do familijata,se bese top, ja i pivo si svercav :) da se izgubi ne e grev, bitno e da se nauci neso od greskite

    ReplyDelete
  2. pozdrav do familijata,se bese top, ja i pivo si svercav :) da se izgubi ne e grev, bitno e da se nauci neso od greskite

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...