2012-03-26

Ја и ТОП ГАН
И покрај тоа што има душевни проблеми ТОП ГАН не е пичка!

ТОП ГАН убаво пее и не се плаши да го покаже тоа.

ТОП ГАН има убаво тело и не мириса лошо дури и кога е нeбањат и доаѓа од одбојка.

ТОП ГАН е многу паметен и брзо учи!

ТОП ГАН може да изведе инвертед флајт при фор џи.

ТОП ГАН никад не би те оставил сам, осим ако сте у авион што паѓа и се катапултирате!

Спитфаерката на ТОП ГАН му е облепена со амблеми пошо си ја сака земјата и НАСА.

Он е шизик пошо знае да прави оригами у облик на Ф-14, али неќе да се покажуе пред сите.

ТОП ГАН има побрз мотор од на оваа коњот!

Иако стално го провоцираат, ТОП ГАН ретко паѓа на тоа и се обидуе преку својата умешност на летање да им покаже колку вреди.

ТОП ГАН ја знае тенката линија помеѓу другарство и као да не ја накурчиш жената што сакаш да и' го начукаш.

И колку сака нека збори Квентин Тарантино за него и Вал Килмер, ТОП ГАН не е геј!

ТОП ГАН многу добро смечира!!!


Би можел да кажам уште мал милион работи за ТОП ГАН, но ќе оставам нешто и вас ако ви текне!!! Пошто ако ви кажам се' ќе треба да ве убијам :)3 comments:

 1. ... и Кели Мек Гилис е топ ган пичка у „Топ Ган“.
  Нејзе ја уништија амишите у „Сведок“!

  ReplyDelete
 2. Вчера ми ја освежи вечерта Топ Ган, а денес поемава :D

  ReplyDelete
 3. Топ Ган е толку јак фраер, што може да направи ад-хок концерт у кафана, фалш да ја пее "You've lost that loving feeling", и сепак да ја импресионира професорката...

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...