2013-12-07

Како ги наместивме #твитернагради низ бројки

ОК НЕ МРЧИ ОДМА 
Alekk Potter 73 3 comments:

 1. Значи по глупав блог од И ЈА ИАМ БЛОГ неможело да постои, плус константно на постовите на blogirame.mk користи хм како да кажам предизвикувачки слики за повеќе кликови да добива.Мислам нема смисла ама тоа е сексот продава.

  ReplyDelete
 2. Скилот за фотошоп ти е 7мо одделение, али те сакам бе пеер, имаш харизма пичка му мајчина
  Гасмаска.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Абе кој Фотошоп не знам ни да отворам таква програма :) ова е ексел график печатен ко џејпег и ставени се ко слики... Јебао те Фотошоп јебао те :)))

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...